Українська версія сайту

Юридична клініка «Феміда»

 • Загальна інформація

   Юридична клініка  «Феміда» Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ була заснована на громадських засадах у 2014 році. Клініка виникла за ініціативи прогресивних курсантів, студентів і молодих викладачів факультету.

   Основними завданнями юридичної клініки «Феміда» Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС є:

   -          формування у здобувачів вищої освіти навичок практичної діяльності;

   -          надання громадянам соціально вразливих верств населення безоплатної первинної правової допомоги;

   -          проведення правопросвітницьких заходів з учнями середніх навчальних закладів;

   -          формування правової культури та правосвідомості громадян;

   -          забезпечення можливості спілкування здобувачів вищої освіти під час навчального процесу з фахівцями-практиками судових, правоохоронних і правозахисних органів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування з питань їхньої діяльності;

   -          створення ефективного механізму обміну інформацією між населенням, засобами масової інформації та юридичною клінікою, що дозволить оперативно реагувати на практичні потреби громадян.

   До складу юридичної клініки входять курсанти та студенти  Прикарпатського факультету. Для якісної організації та координації діяльності юридичної клініки, починаючи з моменту її створення, в якості викладачів-кураторів залучаються досвідчені науково-педагогічні працівники факультету, які забезпечують належне консультування та якісний контроль за роботою курсантів.

   Для ефективного виконання поставлених перед членами юридичної клініки завдань, юридична клініка «Феміда» тісно співпрацює із вищими навчальними закладами Прикарпаття, що здійснюють підготовку фахівців-юристів, органами юстиції, державної влади і місцевого самоврядування, судовими, правоохоронними органами та громадськими установами і організаціями.

   За період функціонування юридичної клініки «Феміда», її членами систематично проводяться тематичні бесіди за різними тематиками суспільно-правового спрямування, показові тренінги (майстер-класи) з юридичного консультування громадян, семінари, науково-практичні конференції, круглі столи та зустрічі з юристами-практиками.

 • Керівництво клініки

   Керівник юридичної клініки «Феміда» – адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри публічного та приватного права Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС  Данченко Катерина Михайлівна.

 • Галерея
 • Графіки і результати роботи
 • Контактна інформація

    Адреса:

    Юридична клініка «Феміда» розташована на базі Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ)  Національної академії внутрішніх справ за адресою:76000, м. Івано-Франківськ вул. Національної Гвардії,3

    

   Контактні телефони: 

   За додатковою інформацією та попереднім записом звертатися за номером телефону:  (0342) 52-32-00.

   Електронна адреса: juridicklinika@ukr.net

   Юридична клініка «Феміда» має свою персональну електронну адресу, на яку громадяни можуть надсилати консультативні запитання та отримувати на них від фахівців юридичної клініки відповіді.

   Прийомні дні: 

   Режим роботи та прийом громадян курсантами - консультантами юридичної клініки «Феміда» здійснюється за попереднім записом по телефону щовівторка та щосереди з 15:00 до 17:00, в Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) Національної академії внутрішніх справ. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням короновірусної хвороби (COVID-19), консультування громадян проводиться дистанційно за попереднім записом.

 • Діяльність юридичної клініки "Феміда"

   - організація і проведення учасниками юридичної клініки «Феміда» спеціальних занять, семінарів, тренінгів, як індивідуальних, так і групових, з вироблення практичних навичок застосування права;

   - організація громадської приймальні, в якій курсанти та студенти під керівництвом викладачів-кураторів ведуть прийом громадян з правових питань і надають їм необхідні юридичні послуги та залучення учасників юридичної клініки до консультаційної роботи на базі Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Івано-Франківської обласної громадської організації «Станіславська правозахисна група»; слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області (робота зі зверненнями громадян);

   - проведення досліджень ефективності активних методів навчання, що застосовуються в юридичних клініках;

   - розвиток співробітництва з подібними організаціями як в Україні, так і за кордоном;

   - проведення досліджень серед відвідувачів клініки, анкетування з різних правових питань, що безпосередньо стосуються практики роботи юридичних клінік;

   - співпраця студентів зі школярами на базі середніх шкіл міста (проведення правових тренінгів, лекцій, круглих столів, тощо).

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X