Українська версія сайту

Відділення режимно-секретного та документального забезпечення

Круць Леся Юріївна - завідувач відділення режимно-секретного та документального забезпечення.

Відділення режимно-секретного та документального забезпечення Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) (далі – ВРСДЗ) Національної академії внутрішніх справ (далі НАВС) є структурним підрозділом факультету. До складу ВРСДЗ входить спеціальна бібліотека.

Відділення у своїй роботі керується Конституцією України, законами України, міжнародними договорами, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України, актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами МВС України, Положенням про відділення режимно-секретного та документального забезпечення, порядком організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування на підприємстві, в установах і організаціях, іншими документами.

Відділення режимно-секретного та документального забезпечення є головним режимно-секретним органом (далі - РСО) Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) Національної академії внутрішніх справ, координацію та контроль за діяльністю якого здійснює декан факультету.

Відділення режимно-секретного та документального забезпечення є головним режимно-секретним органом (далі - РСО) Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) Національної академії внутрішніх справ, утворений з метою організації та здійснення заходів щодо забезпечення режиму секретності та постійного контролю за його додержанням.

Завідувач ВРСДЗ несе персональну відповідальність за стан службової дисципліни, виконання вимог законодавства, щодо забезпечення режиму секретності під час виконання всіх видів робіт, пов’язаних з державною таємницею.

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X