Українська версія сайту

Відділення організації служби

Відділення організації служби забезпечує постійну бойову готовність постійного і перемінного особового складу факультету, своєчасне реагування на оперативні сигнали та надзвичайні ситуації, охорону і оборону території, об’єктів і будівель факультету, підтримання у дієвому  стані усіх систем життєзабезпечення.

В той же час одним із напрямків роботи підрозділу, є планування та організація служби у структурному підрозділі, контроль за дотриманням службової дисципліни, правил носіння однострою, забезпечення перепускного  та внутрішньооб’єктового режиму території факультету. Організаційно, усі завдання покладено на чергову комендатуру, де у режимі 24/7 служать чергові коменданти, які керують добовим нарядом сформованим з числа курсантів.

До складу відділення входять: завідувач відділення організації служби майор поліції Мартинюк Роман Володимирович, чергові з режиму – майор поліції Долішний Григорій Григорович, капітан поліції Тонкевич Ярослав Андрійович, лейтенант поліції Какапич Володимир Остапович.

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X