Українська версія сайту

Бібліотека

Загальна бібліотека Прикарпатського факультету (Івано-Франківськ) НАВС є навчальним, науковим, інформаційним та культурно-освітнім підрозділом, якій забезпечує літературою та інформаційними матеріалами навчальний процес, науково-дослідницьку, наукову-педагогічну діяльність та виховну роботу факультету. 

Працівники загальної бібліотеки виконують методичну і наукову роботу, приймають участь у наукових конференціях, семінарах, тощо.

Бібліотека організовує диференційоване обслуговування читачів на абонементі та в читальній залі, виховує інформаційну культуру читачів, прищеплює навички пошуку і застосування інформації навчальному процесі та науковій роботі, умілого користування книгою.

Бібліотека

Своєю діяльністю бібліотека сприяє реалізації державної політики у галузі освіти і культури, дотримуючись принципів гуманізму і демократизму, пріоритету загальнолюдських цінностей і моралі.

Станом на 01.01.2020 загальний фонд бібліотеки становить 22969 примірників. Вартість бібліотечного фонду складає 514 тис. 712 грн.

Упродовж 2020 р. надійшло до бібліотеки навчальної, науково-методичної, науково-практичної та художньої літератури: 128 прим. на суму 12802 грн.

У 2020 р. в приміщенні біблотеки оновлено читальний зал на 12 місць та  встановлено 6 компютерних мість з виходом до мережі ентернет для загального користування читачами факульету.  

У бібліотеці регулярно проводиться перегляд і ремонт пошкодженої літератури, прошивка м'яких політурок видань книжок, вісників, кодексів.

За 2019-2020 навчальний рік загальну бібліотеку відвідало 1405 читачів, з них: курсантів - 1090; студентів - 86 чол. Середній обіг літератури становить 2572 прим.

Проведено 4 книжкових виставки: 

- книжкова виставка до Дня Юриста;

- книжкова виставка на тему: "Шанування пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверинітет і територіальну цілістність України";

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X