Українська версія сайту

Спартакіада із силової гімнастики на Прикарпатті

02-10-2020

Для популяризації силових видів спорту на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) НАВС проведено змагання із силової гімнастики серед здобувачів вищої освіти 2-го, 3-го та 4-го курсів.

Спартакіада із силової гімнастики на Прикарпатті

Сучасні європейські вимоги до працівників поліції передбачають новий підхід до їхньої фізичної підготовки. Одним з основних елементів спеціальної фізичної підготовки майбутніх офіцерів поліції є силова гімнастика, яка в комплексі з іншими її різновидами надає можливість правоохоронцям якісно й ефективно виконувати покладені на них завдання. Силові вправи сприяють зміцненню м’язів і позбавленню від зайвої ваги, оскільки енерговитрати для забезпечення живлення м’язової тканини підвищують спалювання калорій.

Спартакіада із силової гімнастики на Прикарпатті

Переможців визначали як у командному, так і в індивідуальному заліках. Першість факультету серед юнаків здобули курсанти 403 навчальної групи. Друге місце посіла 402 навчальна група, а бронзу здобули юнаки 202 навчальної групи.

В індивідуальних заліках місця розподілено так: у підтягуванні на перекладині переможцем став курсант 403 навчальної групи Артур Лінчук (33 рази), друге місце посів Ростислав Шевчук (402 н.г.) (28 разів) і третє – Ігор Мантуляк (302 н.г.) (25 разів).

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X