Українська версія сайту

Перемога у Карпатському марафоні

07-05-2018

6 травня викладачі кафедри тактико-спеціальної, фізичної та вогневої підготовки Леонід Калинчук, Андрій Мельник та курсанти Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) Алла Широкова та Вікторія Подлісецька взяли участь у гірському марафоні Fun Karpaty Trail 2018, який проходив смт. Ворохта Івано-Франківської області. Метою даного заходу є популяризації здорового способу життя та підвищення змагального духу серед спортсменів. Під час марафону учасники рухаються в межах дистанції «Sprint 13 km» за визначеним організаторами маршрутом в режимі non-stop, самостійно визначаючи свій темп руху. В забігу брало участь 205 учасників віком від 18 років.

У напруженій боротьбі курсант Вікторія Подлісецька посіла 2 місце поступившись лише досвідченій спортсменці, чемпіонці України та учасниці чемпіону Європи з гірського бігу Оксані Угринчук. Призери марафону були нагороджені кубками Fun Karpaty Trail 2018 та подарунковими сертифікатами від спонсорів змагань.

Своєю участю у марафоні та перемогою представники Прикарпатського факультету в черговий раз підтвердили високий рівень фізичної підготовки як здобувачів вищої освіти, так і викладацького складу факультету.

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)