Українська версія сайту

СПОРТИВНІ СЕКЦІЇ ФАКУЛЬТЕТУ  

02-10-2020 Строка
Спартакіада із силової гімнастики на Прикарпатті Photo

Для популяризації силових видів спорту на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) НАВС проведено змагання із силової гімнастики серед здобувачів вищої освіти 2-го, 3-го та 4-го курсів.

10-03-2020 Строка
Кращий атлет Прикарпаття Photo

10 березня в приміщенні Івано-Франківської міської ради представники Департаменту молодіжної політики та спорту підбили підсумки спортивних здобутків за 2019 рік.

25-02-2020 Строка
Чемпіонат з кікбоксингу на Прикарпатті Photo

Минулих вихідних на Прикарпатті відбувся відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з кікбоксингу WTKA, у якому взяли участь 70 спортсменів з Івано-Франківська, Кременця, Коломиї, Богородчан і Підгір’я. У напружених безкомпромісних боях кікбоксери продемонстрували високий рівень технічної та фізичної підготовки. Зокрема, курсант Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС Нестор Фоя у версії лоу-кік серед дорослих у ваговій категорії до 74 кг посів 1-ше місце.

27-01-2020 Строка
Пробіг з нагоди Дня Соборності України 2020 Photo

26 січня викладачі Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС взяли участь у пробігу з нагоди Дня Соборності України, що традиційно пролягає маршрутом через населені пункти мальовничого Прикарпаття. Захід щороку збирає спортсменів і ветеранів спорту з різних областей України без вікових обмежень.

23-01-2020 Строка
ІV Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Меморіал Ярослава Турковського» Photo

22 січня в Івано-Франківську відбулися ІV Всеукраїнські змагання з легкої атлетики – «Меморіал Ярослава Турковського».

03-12-2019 Строка
Переможці чемпіонату Івано-Франківська з пауерліфтингу Photo

Курсанти Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС взяли участь у відкритому чемпіонаті Івано-Франківська з класичного жиму лежачи, який проходив у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр».

11-11-2019 Строка
Чергова перемога прикарпатського чемпіона Photo

9–10 листопада здобувач вищої освіти Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС Нестор Фоя взяв участь у Кубку України з таеквондо ITF серед юнаків, юніорів і дорослих у м. Житомирі.

08-11-2019 Строка
Чемпіон світу з Прикарпатського факультету НАВС Photo

Нещодавно в Італії відбувся Чемпіонат світу з кікбоксингу за версією WTKA, у якому в складі збірної команди України взяв участь курсант 2-го курсу Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС майстер спорту Нестор Фоя.

05-11-2019 Строка
Першість у Всеукраїнському чемпіонаті з кунгфу Photo

Днями в Києві відбувся Всеукраїнський чемпіонат з кунгфу (саньда). Це один з видів східного бойового мистецтва, основною метою якого є гармонійний розвиток тіла й духу. Стиль цього виду спорту – сучасна бойова техніка, що ґрунтується на принципах і законах природи, а також їх взаємозв’язку з людиною. У змаганнях взяла участь курсант 4-го курсу Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС Ірина Пащак.

30-10-2019 Строка
Всеукраїнський забіг «Коломийська десятка» Photo

Днями в м. Коломиї відбувся Всеукраїнський забіг «Коломийська десятка», у якому взяли участь понад 200 спортсменів з різних областей України. Змагання було організовано з метою популяризації спорту серед населення та проведення активного відпочинку.

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X