Українська версія сайту

З надією у майбутнє

23-12-2014

Сьогодні в Україні з відродженням Церкви активно розвивається й благодійність, що засвідчує високий рівень моральності та духовності нації, її релігійність і чесноти. Яскравим прикладом такого поступу є розвинена мережа благодійних організацій та фондів, діяльність й ефективність яких залежить безпосередньо від внутрішньої мотивації людей, які там працюють.

З надією у майбутнє

Очікування Різдва Хритового – час передсвяткових сподівань, наповнених зворушливим відчуттям чогось сакрального, непідвладного людському розумінню, період, коли люди намагаються усвідомити Божу ласку з народженням Ісуса. І в наш нелегкий час для сучасних благодійників прикладом досконалості та самовідданості в служінні є духовний досвід людини Божої – Святого Миколая.

Саме цього дня – Святого Миколая – керівництво та науково-педагогічні працівники Прикарпатського факультету НАВС уже не вперше відвідали сиротинець із промовистою назвою «Містечко милосердя святого Миколая», яким опікуються сестри Чернечої Родини Воплоченого Слова. Сьогодні сиротинець став домівкою для тридцяти двох дітей, хоча ця цифра й часто змінюється.

З надією у майбутнє

Малеча, позбавлена батьківської опіки, отримала численні подарунки – від побутових предметів до щедрих гостинців, які хоча б частково зігріли теплом і ласкою душі маленьких сиріт. Натомість дирекція й діти закладу висловили офіцерам слова вдячності й побажали легкої служби, а також відзначили колектив Прикарпатського факультету НАВС «Подякою».

Керівництво та науково-педагогічний склад навчального закладу і надалі має намір підтримувати і надавати шефську допомогу маленьким вихованцям сиротинця, з надією дивлячись у майбутнє.

З надією у майбутнє

Прикарпатський факультет

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X