Українська версія сайту

На гостину до «Містечка милосердя»

21-11-2014

Коли мова заходить про дітей, то будь-хто з курсантів чи студентів прагне знайти час на спілкування з ними, бути корисним чи стати в пригоді молодому поколінню.

На гостину до «Містечка милосердя»

20 листопада курсанти та студенти Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ відвідали «Містечко милосердя» Святого Миколая, яким опікуються сестри Чернечої Родини Воплоченого Слова, де проживає близько тридцяти дітей. Містечко милосердя функціонує в основному за кошті небайдужих людей.

Метою неочікуваного візиту майбутніх офіцерів та юристів була допомога в побуті та у вихованні малечі. У цей день, який надовго залишиться в пам’яті малюків, курсанти та студенти порались на подвір’ї, прибираючи його, мили вікна, прасували одяг, прибирали в кімнатах, а також зі старшими дітьми проводили підготовку до наступного навчального дня у школі.

Настоятелька містечка сестра Марія організувала для гостей екскурсію по приміщенням будинку, під час якої цікаво розповідала про жителів кожної кімнати, про їхні захоплення та вподобання, а також показала де дітки моляться, де роблять уроки, як готують їжу. У цілому в них схема буття проста – старші діти допомагають молодшим.

На гостину до «Містечка милосердя»

Підсумовуючи візит, можна зауважити, що студенти та діти залишились задоволеними, з яскравими враженнями проведеного разом часу.

Прикарпатський факультет

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X