Українська версія сайту

Дружні привітання

30-05-2017

В останню п’ятницю травня в українських школах пролунав останній дзвінок. Це свято радісне і хвилююче водночас, адже сотні випускників ставлять крапку у багаторічному навчальному марафоні. Позаду уроки, контрольні роботи та домашні завдання. Попереду - державна підсумкова атестація, зовнішнє незалежне оцінювання та вступ до обраних вишів.

Дружні привітання

Привітати випускників із цією знаменною у їхньому житті подією, завжди приходить багато людей. Відповідно до доручення Міністра внутрішніх справ № 7035/01/10-2017 від 18.05.2017 «Про організацію заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей», духовий оркестр факультету № 3 (м. Івано-Франківськ) завітав на свято останнього дзвінка до Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Івано-Франківськ. У їх виконанні звучав Державний гімн України та інші відомі марші.

Дружні привітання

Окрім музичного супроводу свята, курсанти мали можливість поспілкуватися із випускниками та учнями старших класів, розповісти їм про умови вступу та особливості навчання у Національній академії внутрішніх справ.

Факультет № 3, м. Івано-Франківськ

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
pf@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X