Українська версія сайту

26-09-2018 Строка
Удосконалення гармонійного фізичного розвитку Фото

Культурний, гастрономічний, екологічний, релігійний… це види туризму, якими захоплюються здобувачі вищої освіти Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ).

26-09-2018 Строка
Торгівля людьми: міфи та стереотипи Фото

На Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) для здобувачів вищої освіти четвертого року навчання розпочав роботу навчальний тренінг «Попередження та протидія торгівлі людьми».

25-09-2018 Строка
Перемога Прикарпатського факультету у Франківському півмарафоні 2018 Фото

Швидкість, могутність, сила, і грація – все це про легку атлетику, яка є одним з найстародавніших видів спорту.

25-09-2018 Строка
Серце – дітям Фото

Вже стало доброю традицією для здобувачів вищої освіти Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) відвідувати Надвірнянський будинок дитини, де проживає близько тридцяти дітей віком до чотирьох років.

21-09-2018 Строка
Осінній вернісаж Фото

Раціональна організація дозвілля, естетичне і етичне виховання курсантів є серед пріоритетних напрямів діяльності Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ).

21-09-2018 Строка
Про особливості служби в поліції від практика Фото

Цього тижня на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) викладач кафедри адміністративних та цивільно-правових дисциплін Юлія Ваньчик спільно зі старшим дільничним офіцером поліції відділу превенції Івано-Франківського відділу поліції Олегом Семківим провела бінарне практичне заняття для курсантів 3 курсу на тему «Служба в органах та підрозділах Національної поліції та її особливості».

20-09-2018 Строка
Велика гра на Прикарпатському факультеті Фото

Сьогодні на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) з нагоди святкування Міжнародного дня студентського спорту в Україні відбулися футбольні матчі між збірними командами курсів.

20-09-2018 Строка
«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина» Фото

Під таким символічним гаслом відомого німецького мислителя Гьоте пройшло спільне засідання факультативів із вивчення англійської та німецької мов Прикарпатського факультету Академії, які регулярно проводяться викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

20-09-2018 Строка
Курси підвищення кваліфікації в Прикарпатському факультеті: бінарні заняття тривають Фото

На Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) для інспекторів патрульної поліції, що проходять підвищення кваліфікації, викладачем кафедри кримінально-правових дисциплін та оперативно-розшукової діяльності Ольгою Максимів спільно з начальником відділу з боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Івано-Франківській області Юрієм Довганом проведено бінарне заняття з дисципліни «Протидія торгівлі людьми».

20-09-2018 Строка
В юридичній клініці «Феміда» розпочав свою роботу Юридичний кіноклуб Фото

З метою набуття практичних навичок членами юридичної клініки «Феміда» Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ), її керівником Катериною Данченко організовано «Юридичний кіноклуб», завдання якого полягає в перегляді та обговоренні фільмів з правовим змістом.

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
pf@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X