Українська версія сайту

Спортивно-оздоровчої роботи

Голова - Микола ВЕЛИЧКО

      Спортивно-оздоровча комісія займається організацією різних типів змагань, естафет та конкурсів спортивного характеру. Відіграє важливу роль в фізичному розвитку курсантів. Від початку навчального року було проведено два спортивних заходи:естафету з бігу та змагання з футболу. Естафета з бігу дала можливість відібрати кращих курсантів з легкої атлетики та змагання з футболу дали змогу відібрати кращих гравців футбольної команди Прикарпатського факультету: які в подальшому можуть представляти наш Факультет в різних спортивних іграх не тільки на території, ай на виїздах.

Комісія робить все можливе, щоб спортивне життя Факультету розвивалось, рівень фізичної підготовки зростав, а також,щоб гравці які є в командах набували більшого досвіду та знань щодо удосконалення своєї майстерності.

Голова комісії з спортивно-масових заходів дбає, щоб частіше проводилися змагання спортивного характеру, а також щоб участь приймали не тільки курсанти,які входять до збірної Факультету, ай інші курсанти.

А також до спортивно-оздоровчої роботи входить сектор Контролю з питань господарсько-побутових умов.

Комісія з питань господарсько-побутових умов на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) турбується про поліпшення соціально-побутових умов, допомагає контролювати наявність інвентарю в житлових приміщеннях курсантів та навчальних аудиторіях. Перевіряє наявність інвентарю в добового наряду Факультету. Приймає активну участь в житті Факультету.

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X