Українська версія сайту

Європейський день мов на Прикарпатському факультеті

26-09-2020

Для сучасної молодої людини, зокрема майбутнього фахівця правничої сфери, знання іноземних мов є важливою запорукою успішного професійного зростання та культурно-інтелектуального розвитку. Уміла і грамотна комунікація не тільки рідною, але й мовою іншої нації значно розширює пізнавальні горизонти особистості, допомагає їй стверджувати власне «Я» в динамічному глобалізованому середовищі.

Європейський день мов на Прикарпатському факультеті

З нагоди святкування Європейського дня мов, який є своєрідним способом підтримки мовної поліфонії, особливо двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі, на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін традиційно проведено для курсантів і студентів навчально-пізнавальну вікторину «У світі англійської граматики».

Метою заходу є створення атмосфери креативності та мотивації пізнавальних здібностей сьогоднішніх здобувачів, оптимізація та покращення їх мовленнєвих навичок, необхідних для подальшого успішного оволодіння іншомовним професійно орієнтованим та культурно-краєзнавчим контентом.

Європейський день мов на Прикарпатському факультеті

Зважаючи на карантинні обмеження, захід проводився на платформі Zoom, але ця обставина жодним чином не вносила елементів дискомфорту в роботу, оскільки і викладачі, і здобувачі нашого факультету мають достатньо навичок роботи у дистанційному режимі, оскільки такий формат взаємодії практикують успішно ще з березня.

Варто зауважити, що в окремих аспектах медіапосередництво створювало особливу специфіку віртуальної комунікації, збагачуючи загалом навчально-виховний захід певними новаціями технологічного характеру, які активно апробовуються як сучасні дидактичні інструменти викладачами Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС.

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X