Українська версія сайту

Весну і жінку славим щиро

09-03-2020

Усе від жінки народилось в світі
І плин життя, й пекучий біль журби
Від жінки всі зростають діти,
Й найкраще свято ранньої весни

Такими поетичними словами на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру розпочався святковий концерт. У цей день жодна з представниць прекрасної половини людства не залишилася без уваги. Чоловіки, які працюють та навчаються на факультеті, дарували свої найтепліші слова привітань чарівним дамам за чуйність, терпіння, виваженість, толерантність, високі досягнення у науковій діяльності та навчанні, спортивні здобутки, активну громадянську позицію, участь у культурно-просвітницькій роботі.

Весну і жінку славим щиро

Весну і жінку славим щиро

За всі здобутки керівництво академії та факультету заохотило найкращих курсантів-дівчат, тому магія привітань розпочалася із вручення деканом факультету Юлією Терещенко нагород здобувачам вищої освіти. Так, присвоєно чергове спеціальне звання капрала поліції курсантам 2-го курсу Діані Микитюк, курсантам 3-го курсу Романі Лукінчук, Вірі Поляк, Іванні Лукашук. Подяку ректора висловили курсанткам, які мають досягнення як у науковій, так і в правопросвітницькій, культурно-масовій, спортивній галузях.

Весну і жінку славим щиро

Зі святкової сцени до дівчат з найщирішими побажаннями звернулися курсанти всіх навчальних груп, які у своїх коротких, але щирих промовах побажали всім енергійності, весни в душі, оптимізму та любові. Усіх присутніх вітали також учасники драматичного гуртка та вокально-інструментального ансамблю факультету.

Весну і жінку славим щиро

Любі наші жінки! Ще раз щиро вітаємо Вас зі святом весни, надії та любові! Будьте ніжні, як весняний пролісок, теплі, як літнє сонце та щасливі, мов безхмарне небо.

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X