Українська версія сайту

Нехай звучить Стус

05-11-2020

04 листопада науково-педагогічні працівники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) Василь Бойчук та Володимир Яслик провели онлайн-зустріч зі здобувачами вищої освіти, яку присвятили роздумам над поезіями відомого дисидента, поета Василя Стуса.

Нехай звучить Стус

Приводом для такої теми стало резонансне рішення суду стосовно книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» та започаткування всеукраїнських акцій підтримки, флешмобів, челенджів. На цій пам’ятній зустрічі прозвучали поезії з громадянської, філософської та інтимної лірики нашого надзвичайно вольового поета, який за пророчими словами і справді «у смерті повернувся до життя». Було переглянуто основні, важливі для кожного українця, сторінки життя «шістдесятника».

Нехай звучить Стус

Слово Василя Стуса зайняло свою висоту й утримує її. Стуса потрібно читати, над його творами варто задумуватися, адже так тонко, так справжньо могла писати тільки людина, яка всім своїм єством протистояла системі.

Пам’ять таких відомих осіб української культури, безумовно, потрібно вшановувати, навіть не чекаючи приводу. Тому до зустрічі на наступних факультетських вечорах-споминах.

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X