Українська версія сайту

Нам пора для України жить!

28-05-2020

Наш Івано-Франківськ, рідне місто моє,
Ти прекрасне у кожній порі,
Тут Івана Франка вічне слово живе –
Рідна мова моєї землі.
(Д. Мацишин)

Усвідомлюючи значущість подвижництва Івана Франка, ми, нащадки, які живемо в місті, що носить його ймення, прагнемо діяти та творити так, як учив нас великий Каменяр. З цієї нагоди 28 травня науково-педагогічні працівники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та учасники тренінгу «Культура публічного виступу» Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ), перебуваючи в різних куточках нашої країни, продекламували «Гімн» – один з найкращих зразків революційно-патріотичної лірики, в якому постає образ вічного революціонера як утілення могутності, нездоланності народу, його одвічних прагнень до свободи та справедливості.

Нам пора для України жить!

Нам пора для України жить!

У сузір’ї класиків української літератури І. Франко посідає одне з найвеличніших місць, адже його зброя – слово, і він, як вічний революціонер, «словом сильним, мов трубою, міліони зве з собою».

Нам пора для України жить!

Як Франко згуртовував народ в єдину консолідовану націю, так флеш-моб згуртував педагогічний та курсантський колектив попри карантинні обмеження, довівши, що виважені Франкові поради молодому українському поколінню не втратили своєї актуальності, а переступивши поріг століття прислуговують і сьогодні в утвердженні незалежної України.

Нам пора для України жить!

Ми, українці, шануємо Франка – свого земляка і завжди чуємо голос Каменяра.

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X