Українська версія сайту

Лінгвістично-юридична естафета для першокурсників

16-09-2020

Ми схильні довіряти життєрадісним і відкритим особистостям, а тому, щоб стати майстром своєї справи, треба не тільки володіти фаховими навичками, а й вчитися правильно висловлювати свої думки, вміти радіти щоденним дрібницям, у всьому шукати позитив. І тоді любов до життя буде надавати особливого шарму кожному вашому вчинку, кожному вимовленому слову. З цією метою, а також щоб ще більше здружити колектив здобувачів вищої освіти першого курсу Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ), які після табірного збору тимчасово розпочали здобувати освіту на території Навчально-наукового інституту №1, щоб прищепити їм дух українського слова, науково-педагогічні працівники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у невимушеній навчальній атмосфері проводять тренінгові заняття, майстер-класи, вікторини, брейн-ринг.

Лінгвістично-юридична естафета для першокурсників

Зокрема доцент кафедри к. філол. н. Володимир Яслик 15.09 у форматі лінгвістично-юридичної естафети провів тренінгове заняття з культури публічного виступу. Курсанти змагалися поетапно, то відповідали на питання з цікавинками, то придумували жаргонні вислови до слів літературної мови, таким чином утворюючи своєрідні оказіоналізми. Не оминули увагою і капітанів команд, в ролі яких були командири навчальних груп. Також з кожної команди визначили оратора-мислителя, який імпровізовано пояснював крилаті вислови давньогрецьких філософів, отримуючи для своєї команди дорогоцінні бали. Особливо здобувачам сподобався конкурс «Юридичний рахунок», під час якого команди мали змогу пригадати свою математичну обізнаність та розв’язати закодований у юридичних поняттях математичний вираз.

Такі міждисциплінарні зв’язки особливо розвивають критичне мислення, дають змогу розв’язувати нестандартні завдання. Найбільш захопливим був останній конкурс, суть якого полягала в тому, щоб учасники тренінгу зрозуміли за описом, про яку українську пісню йдеться і заспівали

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X