Українська версія сайту

Зустріч із віце-консулом США

21-10-2019

У межах роботи щодо поглибленого вивчення іноземної мови здобувачі вищої освіти Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС разом із викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Віктором Дзеньківим завітали на зустріч із віце-консулом США Наталією Морін. Захід відбувся в інформаційному центрі «Вікно в Америку» при Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. Франка, куди Н. Морін приїхала з робочим візитом.

Зустріч із віце-консулом США

Зустріч із віце-консулом США

Курсанти дізналися про особливості політичного й суспільного життя США, поспілкувалися з безпосереднім носієм англійської мови й американської культури. Такі зустрічі є сильною мотивацією до вдосконалення навичок володіння іноземною мовою та чудовою нагодою подолати мовний бар’єр, а головне – заговорити англійською.

Після зустрічі з віце-консулом охочі відвідали майстер-клас, проведений духовим оркестром Військово-повітряних сил США, який перебуває у турі «Музика свободи» Україною. Також курсанти мали змогу познайомитися з учасниками колективу, зокрема з керівником – полковником Крістіною Мур.

Здобувачі вищої освіти не лише культурно збагатилися, а й отримали велике задоволення від спілкування з іноземними гостями.

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X