Українська версія сайту

Історія визначає майбутнє

25-09-2020

Знати історію виникнення та розвитку певної професії має вагоме значення для майбутніх фахівців, яке сприяє розвитку гордості за обраний фах, підтримці, збагаченні та продовженні професійних традицій. Одним із джерел, які дають змогу наочно ознайомити майбутніх правоохоронців із особливостями обраного фаху, є музей МВС України, який знаходиться в Національній академії внутрішніх справ. 25 вересня здобувачі вищої освіти першого курсу Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) відвідали експозицію музею і ознайомились із історією створення міліції та поліції України, їх роллю в державотворчих процесах, боротьбі зі злочинністю, охороні публічного порядку.

Історія визначає майбутнє

Особливий інтерес у майбутніх правоохоронців викликала колекція холодної та вогнепальної зброї, вилучена у злочинців, підроблених грошей та документів, а також інструментів, за допомогою яких вони виготовлялися. Не залишила байдужими нікого також унікальна експозиція форменого одягу поліцейського різних епох.

Метою заходу є створення атмосфери креативності та мотивації пізнавальних здібностей сьогоднішніх здобувачів, оптимізація та покращення їх мовленнєвих навичок, необхідних для подальшого успішного оволодіння іншомовним професійно орієнтованим та культурно-краєзнавчим контентом.

Історія визначає майбутнє

Під час екскурсії здобувачі вищої освіти зацікавлено розглядали представлені експонати, уважно слухали розповідь екскурсовода та задавали різноманітні уточнюючі запитання, на які отримали ґрунтовні відповіді.

Історія визначає майбутнє

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X