Українська версія сайту

10-11-2020 Строка
Копия Занятття з етикету для курсантів Прикарпаття Photo

Під час онлайн заняття на платформі ZOOM на тему «Комунікація дистанційного навчання» з курсантами 2 курсу фахівець з питань етикету Альона Калініченко акцентувала на зовнішньому вигляді та невербаліці тіла, які не нівелюються.

09-11-2020 Строка
Творчі грані особистості: Дмитро Яворницький Photo

З нагоди святкування 165 річниці українського історика, археолога, етнографа, фольклориста, лексикографа, письменника, дослідника історії українського козацтва, музеєзнавця Дмитра Яворницького (Еварницького) зі здобувачами 1 курсу Прикарпатського факультету (м.Івано-Франківськ) НАВС проведено тематичну бесіду про життєвий і творчий шлях великого Українця.

05-11-2020 Строка
Нехай звучить Стус Photo

04 листопада науково-педагогічні працівники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) Василь Бойчук та Володимир Яслик провели онлайн-зустріч зі здобувачами вищої освіти, яку присвятили роздумам над поезіями відомого дисидента, поета Василя Стуса.

26-09-2020 Строка
Європейський день мов на Прикарпатському факультеті Photo

З нагоди святкування Європейського дня мов, який є своєрідним способом підтримки мовної поліфонії, особливо двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі, на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін традиційно проведено для курсантів і студентів навчально-пізнавальну вікторину «У світі англійської граматики».

25-09-2020 Строка
Історія визначає майбутнє Photo

Знати історію виникнення та розвитку певної професії має вагоме значення для майбутніх фахівців, яке сприяє розвитку гордості за обраний фах, підтримці, збагаченні та продовженні професійних традицій. Одним із джерел, які дають змогу наочно ознайомити майбутніх правоохоронців із особливостями обраного фаху, є музей МВС України, який знаходиться в Національній академії внутрішніх справ.

16-09-2020 Строка
Лінгвістично-юридична естафета для першокурсників Photo

Доцент кафедри к. філол. н. Володимир Яслик 15.09 у форматі лінгвістично-юридичної естафети провів тренінгове заняття з культури публічного виступу. Курсанти змагалися поетапно, то відповідали на питання з цікавинками, то придумували жаргонні вислови до слів літературної мови, таким чином утворюючи своєрідні оказіоналізми.

28-05-2020 Строка
Нам пора для України жить! Photo

28 травня науково-педагогічні працівники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та учасники тренінгу «Культура публічного виступу» Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ), перебуваючи в різних куточках нашої країни, продекламували «Гімн» – один з найкращих зразків революційно-патріотичної лірики, в якому постає образ вічного революціонера як утілення могутності, нездоланності народу, його одвічних прагнень до свободи та справедливості.здобутки, активну громадянську позицію, участь у культурно-просвітницькій роботі.

09-03-2020 Строка
Весну і жінку славим щиро Photo

На Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру розпочався святковий концерт. У цей день жодна з представниць прекрасної половини людства не залишилася без уваги. Чоловіки, які працюють та навчаються на факультеті, дарували свої найтепліші слова привітань чарівним дамам за чуйність, терпіння, виваженість, толерантність, високі досягнення у науковій діяльності та навчанні, спортивні здобутки, активну громадянську позицію, участь у культурно-просвітницькій роботі.

22-10-2019 Строка
Культурне збагачення курсантської молоді Photo

Днями курсанти 1-го курсу Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС разом із кураторами Наталею Кінаш та Миколою Гуцуляком переглянули виставу «Готель двох світів» в Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі.

21-10-2019 Строка
Зустріч із віце-консулом США Photo

У межах роботи щодо поглибленого вивчення іноземної мови здобувачі вищої освіти Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) НАВС разом із викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Віктором Дзеньківим завітали на зустріч із віце-консулом США Наталією Морін. Захід відбувся в інформаційному центрі «Вікно в Америку» при Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. Франка, куди Н. Морін приїхала з робочим візитом.

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (0342) 52-32-00

X
X